Aktuality O nás Nabídka Fotogalerie Kontakt

ANKA

ANKA je tradiční dovozce extrudovaných granulovaných krmných směsí pro psy a kočky. Nabízí vám tu nejvyšší kvalitu kanadských výrobců. Krmné směsi podle originálních receptur splňují ta nejnáročnější veterinární a hygienická kriteria a atesty. ANKA je vyráběna jen a pouze z vysoce kvalitních drůbežích produktů.
ANKA je chráněná známka a receptury jsou majetkem majitelů firmy Anka, což je zárukou kontroly vstupních surovin a kvality.
ANKA je z kvalitních krmných směsí nejdéle na českém trhu - již od roku 1992

Balení 10kg a 20kg

Country Dog

Prémiové krmivo s vysokým podílem masa vhodné pro dospělé psy v běžné zátěži. Vysoký obsah červeného masa a živin pro zdraví a vitalitu. Neobsahuje sóju nebo chemické konzervační látky.Krmivo je specifické vysokou chutností a podporou zdravého trávení. Vyvážený poměr ?3 a ?6 mastných kyselin.Přídavek vitaminu E a selenu pro podporu imunity.


Chappi

Chappi nyní nabízí vašemu psovi chutné a vydatné krmivo, připravené z plnohodnotných surovin. Ty dodají vašemu psovi energii na celý den a uspokojí jeho apetit!
Chappi nabízí směs masových, křupavých granulí, které dodají vašemu psovi energii a nezbytné vitamíny a minerály


Pedigree

Krmivo pro psy Pedigree obsahuje mimo jiné lahodnou masovou šťávu, která zchutňuje recepturu, vysoce kvalitní bílkoviny na podporu zdravého svalstva, vybranou přírodní vlákninu na podporu správného trávení, pečlivě vybranou zeleninu obsahující vitaminy a minerální látky lehce stravitelnou rýži a menší granule, které přinášejí psovi větší požitek z krmení a navíc mu pomáhají udržet zdravé a čisté zuby.


BONO

Granule Bono ekonomické třídy je určeno pro dospělé psy v běžné zátěži.
Krmivo pro psy je levné, dokáže objemově nasytit, nižší stravitelnost však bude znamenat vyšší zátěž organismu psa.


© Michal Boček 2017